Bejárat

Meseerdő névre „keresztelt” intézményünk, egy bátor óvónő elhivatottságának, szakmaszeretetének, kitartó útkeresésének eredményeként jött létre 1995-ben. Folyamatos fejlesztő munka hatására alakult, csiszolódott az elmúlt évek során olyanná, melynek következményeként ma már ismert éselfogadott óvodája Budafok városrésznek.

Az alapítástól kezdve egyik legfőbb célkitűzésünk, olyan nevelőmunka megvalósítása, ami valódi, helyesen értelmezett gyermek szereteten alapul.

Gondolkodásunk és tevékenységünk legfőbb alappillérének a másik ember tiszteletét, feltétel nélküli elfogadását tartjuk. Függetlenül korától, szerepkörétől, társadalmi státuszától.
Óvodánk Budafokon, csendes zöldövezeti környezetben fogadja a gyermekeket. Távol a lüktető, sokféle veszélyforrást magában foglaló, sok tekintetben egészségtelennek mondható városmagtól. Ideális környezetet kínálunk a gyermeki léthez, a testi, lelki, szellemi, növekedéshez.

Adottságaink révén, a családi életformához hasonló működési feltételekkel rendelkezünk. A szülők visszajelzései alapján joggal hihetjük, hogy a nevelési szolgáltatásunkat igénybe vevők is ideálisnak tartják óvodánk környezeti adottságait.

Feltételrendszerünket az elmúlt évek során tudatosan és folyamatosan tovább fejlesztettük.
Tágas, többfunkciós helyiségeink, megfelelő méretű ésminőségű térként szolgálják a legkülönfélébb gyermeki tevékenységeket.