Sztasákné Tóth Bernadett – Óvodapedagógus

2011-ben végeztem az ELTE- Óvodapedagógus karán. Jelenleg kislányommal, Dorkával vagyok otthon, amit nagyon élvezek, igazi ajándék ez az időszak.
Pályaválasztásomnál nem volt kérdéses, hogy mivel szeretnék foglalkozni. A jövő nemzedéke, az őszinte gyermek-szív, a felfedezni vágyó gyermeksereg mindig is vonzó volt számomra. Tudtam, hogy a 3-6 éves korosztály életének, személyiségének formálásában szeretnék részt venni.
Fontosnak tartom a csoport szeretetteljes, bizalmi légkörének kialakítását, az egymás-mellett élés képességének erősítését, a bátorító, pozitív nevelést.
Kedvenc óvodai tevékenységeim a szabad játék támogatása, továbblendítése, ismeretek átadása, az angollal való játékos ismerkedés meséken, mondókákon, napi tevékenységeken keresztül, valamint az egész napot átívelő zenei nevelés.
Célom, hogy minden gyermek saját magához mérten, személy szerint fejlődjön, változzon, megőrizzem az érdeklődő, egymásra odafigyelő, támogató tulajdonságokat.